Er waren eerder al geruchten op het internet verschenen over een free-to-play variant van PES 2016 en nu lijken die waar te zijn.
Konami heeft bevestigd dat er een gratis versie van Pro Evolution Soccer naar PlayStation 3 en PlayStation 4 komt. Het zal wel geen volledige versie van het spel zijn.
Het is eigenlijk vergelijkbaar met een demo: je zal aan de slag kunnen met zeven clubs in Exhebition Mode, training en MyClub. Deze versie, zal net zoals de volledige versie, alle updates ontvangen.
De PES 2016 free-to-play versie is vanaf 8 december downloadbaar op PlayStation 3 en PlayStation 4
Heeft in 2015 XPpoint.be opgericht en werkt daar elke dag aan verder. HIj is een grote fan van Simulatie games, ook al geeft hij dit niet altijd graag toe. Verder is hij bijna altijd te vinden voor een goede shooter of sport game.
Nu en dan experimenteert hij met video, om in de toekomst het XPpoint YouTube kanaal volop te kunnen gebruiken.