Psyonix heeft bekend gemaakt dat er een door fans aangevraagde functie naar Rocket League komt: Mutators.
Met deze Mutators kan je bijvoorbeeld de zwaartekracht verlagen of de bal in een kubus veranderen. Deze update komt in november naar PlayStation 4 en PC en in december zou je het veld kunnen veranderen in een ijspiste en de bal in een hockey puck.
Psyonix zal via Twitch een livestream doen op donderdag 29 oktober vanaf 22:00, waarin ze meer gaan laten zien van de mutators. Daarna zullen ze op Reddit een “Ask Me Anything” houden op 3 november, waarbij je vragen kan stellen aan de ontwikkelaars.
Heeft in 2015 XPpoint.be opgericht en werkt daar elke dag aan verder. HIj is een grote fan van Simulatie games, ook al geeft hij dit niet altijd graag toe. Verder is hij bijna altijd te vinden voor een goede shooter of sport game.
Nu en dan experimenteert hij met video, om in de toekomst het XPpoint YouTube kanaal volop te kunnen gebruiken.