Er zijn een grafische update aan te komen voor de PlayStation Store, zo blijkt uit enkele gelekte screenshots.
Zo zouden er binnenkort bijvoorbeeld HD trailers worden vertoond in de Store. De gamepagina’s zouden uit verschillende tabbladen bestaan waarin er getoond wordt hoe groot de game is, op welke resolutie het spel afgespeeld kan worden en welke DLC er is.
Wanneer en op welke platformen de PlayStation Store de update zal krijgen is nog niet duidelijk, al zit de kans er in dat die samen met de PlayStation 4 Firmware 3.50 komt.
Heeft in 2015 XPpoint.be opgericht en werkt daar elke dag aan verder. HIj is een grote fan van Simulatie games, ook al geeft hij dit niet altijd graag toe. Verder is hij bijna altijd te vinden voor een goede shooter of sport game.
Nu en dan experimenteert hij met video, om in de toekomst het XPpoint YouTube kanaal volop te kunnen gebruiken.