Ubisoft zal samen met Xbox en ESL (Electronic Sports League) de Rainbow Six Pro League organiseren. Dit is een open toernooi waar de beste Rainbow Six: Siege spelers het tegen elkaar op zullen nemen.
Het toernooi start met een showcase op 4 maart op de Intel Extreme Masters in Polen waar de beste teams op PC het tegen elkaar zullen uitvechten. Later in maart zal het echte toernooi starten, zowel spelers op PC en Xbox One kunnen deelnemen als men aan één van deze twee voorwaarden voldoen:
- De spelers moeten lid zijn van de top teams in het maandelijkse Go4R6 klassement op de Europese of Noord-Amerikaanse servers op PC of Xbox tegen 22 februari.
- De speler kan deelnemen aan een lokaal toernooi dat toegang biedt tot de Rainbow Six Pro League.
De Rainbow Six Pro league zou tot het einde van dit jaar duren, alle wedstrijden worden gestreamd op twitch.tv/rainbow6 en worden later geüpload op het Rainbow Six YouTube kanaal.
Heeft in 2015 XPpoint.be opgericht en werkt daar elke dag aan verder. HIj is een grote fan van Simulatie games, ook al geeft hij dit niet altijd graag toe. Verder is hij bijna altijd te vinden voor een goede shooter of sport game.
Nu en dan experimenteert hij met video, om in de toekomst het XPpoint YouTube kanaal volop te kunnen gebruiken.