Dat Ghost Recon Breakpoint niet onmiddellijk de grote hit is dat Ubisoft hoopte is geen geheim (de game is zelfs genomineerd als Meest Teleurstellende Game van het Jaar, je kan er hier op stemmen). Ubisoft beloofde al snel het spel op te lappen, maar die update is nu uitgesteld.
Die update dat een hele reeks verbeteringen en fixes zou brengen is uitgesteld tot begin volgend jaar. Die beslissing is genomen omdat het Breakpoint team de best mogelijke content en bug fixes wil afleveren.
Het Terminator Live Event, dat voor deze maand op de planning stond, is ook tot volgende maand uitgesteld.
Heeft in 2015 XPpoint.be opgericht en werkt daar elke dag aan verder. HIj is een grote fan van Simulatie games, ook al geeft hij dit niet altijd graag toe. Verder is hij bijna altijd te vinden voor een goede shooter of sport game.
Nu en dan experimenteert hij met video, om in de toekomst het XPpoint YouTube kanaal volop te kunnen gebruiken.